بهترین روش برای درمان ناباروری

بهترین روش برای درمان ناباروری

بهترین روش برای درمان ناباروری مسئله و انتخاب مهمی در حال حاضر برای کسانی می باشد که نمی توانند باروری را تجربه کنند . در دنیای امروزه در هر کجای جهان شاهد ناباروری هایی هستیم که زوج های بسیاری را درگیر خود کرده است . به همین دلیل این افراد  در جستجوی روش های درمان ناباروری می باشند . در این مقاله اشاره ای به روش های درمان ناباروری شده است و هر کدام را انحصارا توضیحی داده است .

آیا می دانستید که می تون ناباروری را با روش های جدید و متدهای نوین درمان کرد ؟؟؟ دکتر نصرت نقاب متخصص زنان در اهواز می تواند با بهترین روش ها ناباروری را بررسی و آن را درمان کند . شما عزیزانی که به هر علتی نابارور هستید می توانید با تماس و مراجعه به دکتر نصرت نقاب به ناباروری خود پایان دهید . جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های ۳۳۳۶۴۵۵۴-۰۶۱ تماس حاصل فرمائید .

درمان ناباروری به چه روش هایی انجام می شود

جهت درمان ناباروری با در نظر گرفتن دلیل مهم و اساسی آن روش های مختلفی وجود دارد . درمان ها اصولا با روش هایی که ریسک تهاجمی کمی دارند آغاز می شود و در حالی که نتیجه رضایت بخشی دریافت نشد می توان از روش های دیگر استفاده کرد .

درمان های دارویی : در مواقعی که متعادل بودن هورمون و یا کم شدن ذخیره هورمونی موجب می شود ناباروری ایجاد شود اصولا از درمان های دارویی استفاده می شود . استفاده از داروهای باروری موجب می شود سیستم تولید مثل زن و مرد به خوبی عمل کنند . حتی در زمان هایی که ناباروری با دلیل نامعلومی تعیین شده باشد استفاده از داروها می تواند با بارداری کمک شایانی به فرد کند .

درمان ناباروری با IUI : اگرچه اسپرم مرد جهت رسیدن به تخمک احتیاج به کمک داشته باشد قرار دادن نمونه اسپرم در داخل رحم در زمان مناسب قادر می باشد میزان موفقیت باردار شدن فرد را افزایش دهد . به این روش درمان ناباروری با IUI گفته می شود . در این روش اسپرم مرد از طریق وسیله ای به واژن زن به درون رحم وارد می شود .

بهترین روش درمان ناباروری

بهترین روش درمان ناباروری

جراحی : در مواقعی که لوله های رحم حالت بستگی داشته باشند و یا زن دچار اختلالاتی مانند آندومتریوز باشد پزشک با جراحی لاپاراسکوپی می تواند باروری را به صورت بسیار دقیق تشخیص دهد و نیز مشکل را در زمان جراحی لوله رحم یا تخلیه کردن بافت رفع می کند .

روش های درمان ناباروری تا چه میزان با موفقیت همراه است

میزان موفقیت درمان ناباروری به موارد بسیاری همچون سن – تشخیص دقیق علت و کیفیت خدمات درمانی بستگی دارد . به همین دلیل میزان موفقیت در روش های درمان ناباروری بسیار زیاد می باشد . جهت تحریک تخمک گذاری برخی از زنان برای آن ها دارویی تجویز می شود و نیز در روش IUI در صورتی که از داروهای باروری به صورت همزمان جهت تحریک تخمک گذاری استفاده شود اندازه موفقیت بارداری ۱۰ الی ۲۰ درصد افزایش پیدا می کند .

اندازه موفقیت در روش درمان ناباروری با IVF برای زنان نسبت به سایر روش ها بیشتر شده است . برای کسانی که در رده سنی بالای ۴۰ سال هستند می توان به وسیله اهدای تخمک نتیجه قابل قبولی دریافت کرد .

به وجود آوردن بعضی از تغییرات در روش زندگی زن و مرد همچون استعمال دخانیات – استفاده کمتر از نوشیدنی هایی که دارای کافئین هستند مانند قهوه و … قادر به این می باشد که به درصد زیادی اندازه موفقیت فرد را برای بارداری بیشتر کند . اضطراب و نگرانی همچنین جز مواردی می باشد که مشکل باروری را تا حد زیادی افزایش دهد . این افراد باید در رابطه با نگرانی و اضطراب خود با پزشک مربوطه مشاوره های لازم را انجام دهند .

برخی از خدمات دکتر نصرت نقاب متخصص درمان نازایی

زایمان

لاپاراسکوپی

درمان ناباروری با ivf

راه های ارتباطی دکتر نصرت نقاب در اهواز

۰۹۱۶۹۳۶۴۹۵۳

۰۶۱-۳۳۳۶۴۵۵۴

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر ، گروه مدیریت سایت دکتر نصرت نقاب

دکتر نصرت نقاب

فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری وivf

عضوانجمن ناباروری ایران رتبه برتر کنکور ورودی دانشکده پزشکی شیراز بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان از دانشکده علوم پزشکی همدان فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری وivf از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد برگزیده هفتمین کنگره بین المللی علوم تولید مثل و دومین کنگره ژنتیک تولید مثل یزد سال ۲۰۱۷ سخنرانی در مورد شکست مکرر لانه گزینی در سال ۹۴ که توسط مرکز تحقیقات ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار گردید.

پاسخ

10 − چهار =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک