بهترین متخصص زنان در اهواز

شاید برای شما هم سوالاتی از این قبیل پیش آمده باشد که بهترین متخصص زنان در اهواز کیست؟ متخصص زنان در درمان چه بیماری هایی کمک می کند؟ بهترین متخصص زنان در اهواز چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟ دلایل اصلی مراجعه به متخصص زنان خوب در اهواز چیست؟ در این مقاله قصد داریم با این سوالات شما به طور کامل پاسخ دهیم تا با آگاهی و شناخت کافی بتوانید بهترین متخصص زنان در اهواز را انتخاب کنید پس با ما همراه باشید.

بهترین متخصص زنان در اهواز

امروزه با توجه به شیوع و گسترش انواع بیماری ها در میان افراد جامعه و عوارض نامطلوب آن، همه افراد به دنبال یافتن بهترین درمان برای درمان بیماری خود هستند. متاسفانه بسیاری افراد منفع طلب در این میان هستند که از ناآگاهی مردم جامعه سواستفاده کرده و علاوه بر اینکه سودهای کلانی بر جیب می زنند با ارائه درمان های نامناسب باعث تشدید بیماری و بروز عوارض نامطلوب و حتی خطرناک در این دسته از افراد می شوند.

بخش عمده ای از این بیماری ها مرتبط با بیماری های زنان مانند درمان کیست تخمدان، درمان آندومتریوز و درمان نازایی می باشد که حتما نیاز به تبحر بالای فوق تخصص نازایی در اهواز می باشد. در این میان دکتر نصرت نقاب متخصص زنان در اهواز را می توان به عنوان یک متخصص حاذق در درمان این دسته از بیماری های معرفی کرد که با ارائه بهترین راه های درمانی باعث بهبود بیمار شده و از عوارض نامطلوب ان جلوگیری می کنند.

ویژگی های بهترین متخصص زنان در اهواز

 • به روز بودن آگاهی و دانش در زمینه بیماری های زنانه و تمامی اقداماتی که به روند بارداری و زایمان مربوط می شود از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که یک متخصص زنان و زایمان باید داشته باشد. با توجه به پیشرفت سریع علم و اختراع ابزار و روش های نوین درمانی اطلاعات و آگاهی پزشک بسیار حائز اهمیت است.
 • در صورتی که متخصص زنان و زایمان در زمینه ای که فعالیت دارد آگاهی های عمیقی داشته باشد. می تواند بهترین و دقیق ترین تشخیص ها را داشته باشد. از این رو روند درمان با موفقیت بیشتری پشت سر گذاشته می شود.
 • مهارت و تجربه کاری در زمینه خدماتی که ارائه می شود، در تمام حوزه های پزشکی و درمانی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو هرچقدر که پزشک از سال های فعالیت درمانی اش می گذرد قطعا گزینه های درمانی زیادی را مشاهده کرده است و تجربه درمانی موجب می شود که با دیدی وسیع و تجربه ای عمیق به درمان بپردازد.
 • سومین ویژگی فعالیت در بهترین و مجهزترین  مراکز درمانی برای ارائه خدمات درمانی بهتر ( این مساله را در بخشی مجزا مورد بحث قرار خواهیم داد.)

ضرورت مراجعه به بهترین متخصص زنان چیست؟

زنان و زایمان شاخه ای از علوم پزشکی است که به درمان مشکلات و بیماری های زنان از جمله درمان نازایی و خشکی واژن می پردازد. همچنین یک متخصص زنان در زمینه انواع زایمان های طبیعی و سزارین فعالیت می کند. خانم ها ممکن است به دلایل متفاوتی به متخصص زنان مراجعه کنند از جمله درمان سرطان تخمدان، درمان ناباروری با ivf، درمان کیست تخمدان، زایمان طبیعی و زایمان سزارین. متخصص زنان با ارائه بهترین راه حل به درمان این مشکلات می پردازد. همچنین لازم است خانم ها در هنگام بروز بیماری در اسرع وقت به متخصص زنان مراجعه کنند تا از بروز عوارض نامطلوب جلوگیری شود.

خدمات دکتر نصرت نقاب فوق تخصص نازایی در اهواز

برخی از خدمات دکتر نصرت نقاب متخصص زنان در اهواز به شرح زیر هستند:

 • درمان ناباروری با IVF: روش IVF یا لقاح مصنوعی یکی از روش های درمان ناباروری است که در این روش اسپرم به داخل تخمک ها تزریق شده و پس ازتبدیل شدن به جنین به رحم مادر منتقل می شود.

برای اینکه بتوانید از نتیجه بخش بودن این روش درمانی اطمینان حاصل نمایید در ادامه ویدئویی از زایمان نوزاد حاصل از IVF را مشاهده نمایید.

 • زایمان سزارین :در صورتی که مادر به طور طبیعی نتواند نوزاد خود را به دنیا آورد این کار با زایمان سزارین انجام می شود. در این روش متخصص زنان با ایجاد برش به صورت عرضی بر روی شکم مادر پروسه زایمان را انجام می دهند.
 • لاپاراسکوپی: لاپاراسکوپی شیوه ای از جراحی است که متخصص زنان با ایجاد چند شکاف محدود در شکم بیمار و از طریق فرستادن ابزار خاصی به درون شکم جراحی را انجام می دهد. از انواع آن می توان لاپاراسکوپی کیست تخمدان و لاپاراسکوپی آندومتریوز را نام برد.

برای آشنایی بیشتر می توانید جراحی لاپاراسکوپی توسط دکتر نصرت نقاب را مشاهد نمایید .

 • حاملگی خارج از رحم: در این حالت جنین در اوایل بارداری در رحم مادر است ولی پس از مدتی ممکن است جابجا شود. از علائم شایع آن مشاهده لکه ها و احساس دردی است که فرد در بارداری هی قبلی نداشته است و در این صورت حتما باید به متخصص زنان در اهواز مراجعه کند.
 • انواع زایمان: حاملگی و زایمان  یکی  از مراحل  بسیار مهم در دوران زندگی زنان محسوب می شود. لازم است  دوران بارداری تحت مراقبت های پزشکی حاذق و با تجربه قرار بگیرند تا زایمانی راحت داشته و سلامت مادر و جنین در خطر نیافتد. بهترین متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری تمامی آزمایشات و اقدامات لازم در هر دوره از بارداری را به مادر خاطر نشان کرده و تمامی وضعیت مادر و جنین را تحت نظارت قرار می دهد تا از بروز هر گونه مشکلی برای سلامتی آن ها و رشد جنین پیشگیری کند.:

بهترین روش برای زایمان و تولد جنین توسط پزشک و با توجه به شرایط مادر تعیین می شود. پزشک با تجربه بهترین گزینه را برای زایمانی ایمن به بیمار پیشنهاد می کند تا او بتواند به سلامت نوزاد خود را به دنیا آورد.

بهترین متخصص زنان  برای درمان ناباروری و تسهیل زایمان چه اقداماتی انجام می دهد؟

بهترین متخصصین زنان و زایمان خدمات متفاوتی را به بیماران ارائه می دهند که چند مورد از پراهمیت ترین آن ها را در ادامه ذکر می کنیم:

 • درمان ناباروری : تشخیص علت ناباروری و انتخاب بهترین روش درمان ناباروری بسیار مهم است.
 • توصیه های لازم در دوران پیش از بارداری
 •  مراقبت های در حین بارداری
 • زایمان با روشی مطمئن و مناسب برای بیمار
 • تشخیص و درمان بیماری های زنان
 • آگاهی از بهترین روش ها و تکنیک های درمانی روز

تشخیص و درمان انواع بیماری های زنان

در طی  معاینات و کنترل های دوره ای متخصص زنان باید در  صورت بروز هر بیماری  آن را  تشخیص دهد  و  راهکار های درمان برای آن را پیشنهاد کنند. یک بیماری  نسبتا شایع  و البته خطرناک زگیل تناسلی است. زگیل تناسلی  یک بیماری عفونی است. زگیل تناسلی  به دلیل ارتباط جنسی با افراد  آلوده بروز پیدا  می کند.  در صورت  شک به زگیل تناسلی  لازم است هر چه سریعتر به متخصص زنان مراجعه کنید . دکترنصرت نقاب متخصص زنان در اهواز در درمان ناباروری، انجام زایمان، تشخیص و درمان  انواع  بیماری ها  از سابقه و تجربه بالایی برخودار هستند  اگر محل  سکونت  شما  در شهر اهواز و  یا حتی نزدیک  به آن می باشد،  می توانید برای  استفاده از انواع  خدمات به ایشان مراجعه کنید.

کودک حاصل از درمان ناباروری
کودک حاصل از درمان ناباروری

بهترین متخصص زنان را چگونه انتخاب کنیم ؟

ارتباط موثر بین پزشک و بیماران از نکات مهمی است که در انتخاب بهترین متخصص زنان در نظر گرفته می شود. به هنگام مراجعه باید بتوانید با پزشک ارتباط برقرار کرده و به راحتی مشکل خود را به صورت کامل بیان کنید تا امکان بررسی دقیق و تشخیص صحح فراهم شده و پزشک بتواند تمامی نکات لازم برای درمان را مطرح کرده و به بهترین روش درمان را اعمال کند. انتخاب پزشک با تجربه و ماهر بسیار الزامی است در صورتی که شما در انتخاب خود نادرست عمل کنید متوجه خواهید شد اگر بخواهید هر گونه جراحی را انجام دهید در صورتی که پزشک تجربه کافی جراحی نداشته باشد با مشکل مواجه خواهد شد مخصوصاً بیمارانی که نیاز به جراحی دارند در نظر داشته باشید در نهایت این شما هستید که پزشک خود را انتخاب می کنید پس می توانید از تعدادی پزشک که در زمینه ی کاری خود با تجربه هستند اطلاعات کسب کنید و برای مشاوره به آنها مراجعه کنید تا بتوانید راحت تر پزشک زنان خود را انتخاب کنید .

پزشک زنان لازم است صبورانه به سوال های بیماران پاسخ داده وبا وقت کافی و مشاوره لازم آگاهی های نسبی از نتایج درمان و جراحی را در اختیار بیماران بگذارد. آگاهی بیماران به اعتماد و آرامش آن ها در روند درمان کمک شایانی می کند.

نتیجه گیری

در نهایت لازم به ذکر است که با استفاده از نمونه کار ها و تجربیات سایر بیماران بهترین متخصص زنان و زایمان و درمان ناباروری را در شهر محل سکونت خود انتخاب کرده و از بهترین خدمات برای رسیدن به سلامتی استفاده نمایید. در این نوشتار تلاش کردیم نکاتی را برای کمک به انتخاب شما عزیزان شرح دهیم. می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه این مقاله ثبت کنید.

دکتر نصرت نقاب

فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری وivf عضوانجمن ناباروری ایران رتبه برتر کنکور ورودی دانشکده پزشکی شیراز بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان از دانشکده علوم پزشکی همدان فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری وivf از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد برگزیده هفتمین کنگره بین المللی علوم تولید مثل و دومین کنگره ژنتیک تولید مثل یزد سال ۲۰۱۷ سخنرانی در مورد شکست مکرر لانه گزینی در سال ۹۴ که توسط مرکز تحقیقات ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار گردید.

پاسخ

19 + 6 =

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
تماس با پزشک